Anneye Doğum Günü Hediyesi

Anneye Doğum Günü Hediyesi

En çok sevdiğiniz kişilerin başında kim geliyor? Peki annenizin en fazla değer verdiği insan kim? Sanırız bu 2 soru bir annenin doğum gününde, onu çok mutlu edecek bir hediye seçmek durumunda olduğumuzun nedenlerini ortaya çıkarıyor. Anneye Doğum Günü Hediyesi verirken tek yapmanız gereken; gerçekten onu özel hissettirecek bir hediye vermek olacaktır. Çok pahalı bir hediye almanız gerekmez. Ayrıca alınacak hediye, bir kenara atılacak, ve hiç kullanılmayacak bir eşya olmaması gerekmektedir.


İşte tüm bunlar anneye hediye seçerken ince eliyip, sık dokumamızı gerektiren nedenler. Doğum gününde onu dünyanın en mutlu annesi yapabilmek burada sadece bir kaç tık ötede. Sadece bir kaç dakika içinde ona özel saati hazırlayın. Saat içine ikinizin bir fotoğrafını yerleştirin. Siparişinizi verin, ertesi gün elinizde olsun!

Saat Tasarla
19 TL'den başlayan fiyarlar. Aynı Gün Kargo!

Anneye Doğum Günü Hediyesi Tasarım Fikri

Farz edelim ki, eşiniz daha yeni anne oldu ve ona bir doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsunuz... Bebeiğinizle beraber bir fotoğrafı saat içine ekleyin. Saat olarak yeni annenin tarzı neyse ona göre bir saat seçebilirsiniz. Yandaki örnekte bir son ayların popüler rengi olan rose gold kaplama bir saat seçtik. Daha sonra saate uygun bir gösterge ekleyin. Altına da size özel bir yazı yazdını mı herşey tamamdır.


İşte dakikalar içinde sadece anneye özel bir saat tasarladınız. Saat 14:00'dan önce siparişinizi veririseniz, aynı gün kargoya veriyoruz.

Başka Kimlere Doğum Günü Hediyesi?

Saatiniyarat.com'da nasıl bir hediye düşünüyorsanız, o tipte bir hediye fikri bizde mevcut. Doğum günü hediyesinde de kişilere özel tasarım fikirlerimiz var. Kime doğum günü hediye vereceksiniz? Annenize, babanıza, sevgilinize? Ve ya ofisteki en yakın dostunuza mı? Aşağıdaki özel tasarım fikirleri sayfalarımızdan ilgili tasarım fikirlerine ulaşabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Hediyesi İçin Hazır Seçenekler

Eğer hemen birşeyler almaya ihtiyacınız var ise ve çok hızlı kargolama istiyorsanız, aşağıdaki sizin için özel olarak seçitiğimiz seçeneklere göz atabilirsiniz. Annenizin tarzına göre onlarca tasarım saat markalarımız altında mevcuttur.