Hediye?

Hediye alırken nelere dikkat edersiniz? Orijinal, kalıcı, ekonomik ve dayanıklı olmasına mı? Bunların hepsine cevap olabilecek, tasarımı tamamen size ait bir hediyeye ne dersiniz? Tasarlayın, dilerseniz satın alın, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşın. Buradan her şey senin eserin!

19 TL'den başlayan fiyarlar. Aynı Gün Kargo!

Bir Hediye Nasıl Olmalı?

Birincisi sıradışı olmalı. Hediyeyi alan kişi görür görmez şaşırmalı. Ve elbette mutlu olmalı. Aldığı hediyenin pahalı olması karşınızdaki insan için bir önem taşımayabilir. Ancak üstünde biraz düşünülmüş olması, emek ve zaman harcanmış olması, hediyenin fiyatı ne olursa onu mutlu etmeye yetecektir.


SaatiniYarat'ta bizim sloganımız, burada her şey senin elinde! Ve ilham kaynağımız bu. Burada, dakikalar içinde, sana ve karşındaki insana ait bir saat tasarlayabilirsiniz.

Özel Günlere Hediye?

Karşınızdaki insan mutlu oluyorsa o hediye güzel bir hediyedir. Peki onu nasıl mutlu edersiniz? Şaşırtmalısınız! Eşi benzeri olmayan bir saat onu mutlu edecektir, emin olun. Ayrıca içinde tasarımı tamamen size bir görsel var ise bu iş tamamdır. Kendi resminizi yerleştirin, hatta saat içine istediğiniz yazıyı yazın. Tamamen kendi tasarımınız olsun.

Kimlere Hediye?

Kime hediye almak istiyorsanız isteyin, karşınızdaki insanın mutlu olacağını garanti ediyoruz. Sadece ona özel, kişiselleştirilmiş bir kol saati ile her saate baktığında "o" sizi hatırlayacak. Saat içine koyduğunuz fotoğraftaki an hiç unutulmayacak. Aşağıdaki sayfalardan, kime hediye vermek istiyorsanız, ona ait saat tasarım fikirlerini inceleyebilirsiniz.

erkeklere hediye
Erkeklere Hediye
anneye hediye
Anneye Hediye
babaya hediye
Babaya Hediye
erkek arkadaşa hediye
Erkek Arkadaşa Hediye
Bayana Hediye
Bayana Hediye

Hediye Tasarlayacak Vaktim Yok!

Saatiniyarat.com.com'da 1000'lerce hazır tasarım var. İstediğiniz kategoriden göre beğenin, tasarımı. Üstüne yazı yazın. Gösterge yerleştirin. Tam istediğiniz gibi bir saat olsun, herşeyi ile kendinizin yaptığı bir orjinal bir hediye olsun. Hayır ben herşeyi hazır bir ürün istiyorum derseniz, o da var. Hazır saatlerimiz markalarımız altında yüzlerce ürüne ulaşabileceksiniz. Aşağıda bir kaç tane örnek hemen karşınızda: