Creis C6968 Unisex Kol Saati

SKU #C6968
Ürün Açıklaması

Kasa Çapı: 44 mm

Kasa Metaryeli: Altın Kaplama

Kordon Metaryeli: Beyaz Deri

Su geçirmezlik: 1 ATM

Makina: Japon Quartz Mekanızma

Fonksiyonlar sadece görsel amaçlıdır.

Garanti: 2 Yıl Garantili

KARGO
BİLGİLERİ

ÖDEME
BİLGİLERİ

FİYATI DÜŞÜNCE
HABER VER

FAVORİLERE
EKLE


99,00 TL
( 99,00 TL)

ADET

KARGO BİLGİLERİ ve ÜRÜN BİLGİSİ


ÜRÜN BİLGİLERİ


Burada ister kendi saatini tasarla! İster sizin için tasarladıklarımıza bak!


KARGO BİLGİLERİ ve ÜRÜN BİLGİSİİncelemekte olduğunuz ürün 24 saat içerisinde gün kargoya verilmektedir. Resmi tatillerde ve haftasonu kargo yapılmaz.


Kredi kartı ve Havale/EFT yöntemi kullanarak vereceğiniz siparişler MNG Kargo ile, Teslimatta Nakit Ödeme olarak vereceğiniz siparişlerde Yurtiçi Kargo kullanılmaktadır. Kargo ücreti sepet sayfasında size belirtilmete olup, sepenizdeki ürünlerin toplam kargo ücreti size gösterilir.


150 TL ve üstü siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sepetinizde gözüken bu ücret sepetizdeki diğer ürünlerle birlikte ödersiniz. Teslim anında kargoya hiç bir ödeme yapmazsınız.


ÖDEME BİLGİLERİ


saatiniyarat'da siparişini have/eft yöntemi veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Kredi kartı taksit seçeneklerini ödeme sayfasında görebileceksiniz.


Bilgilerinizi güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.


saatiniyarat.com'da tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır . saatiniyarat.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

YORUM YAP PUAN KAZAN


saatiniyarat.com'da yapacağınız her yorum için GP Puan kazanırsınız. Yorumunuz onaylanabilmesi için çok kısa olmayan bir yorum yazmanız ve ürünün eksi,artı ve size göre en iyi kullanım alanlarını belirtmeniz gerekmektedir.


31 Aralık 2012 tarihine kadar her onaylanan yorum için 10 GP Puan(1 TL) kazanacaksınız. Bu tarihten sonra her onaylanan yorum için 5 GP Puan kazanıyor olacaksınız.


Her ürün için sadece 1 yorum yapabilirsiniz.


İstediğiniz kadar ürüne yorum yapabilirsiniz.


Puanlarınızı hediye çekine dönüştürebilmek için minimum 100 GP Puanınızın olması gerekmektedir.


Hediye çekinizi oluşturduktan sonra çekinizi 30 gün içinde kullanmanız gerekmektedir.