Giriş Yap

En özel hediyeyi, siz tasarlayın. En mutlu anların sahibi siz olun!

resimli kol saati

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer gününde karşınızdaki insan mutlaka sizden bir hediye bekler. Ancak bu hediyenin çok pahalı olması gerekmez. Bazen üzerine kafa yorulmuş, emek harcanmış hediyeler karşınızdaki insanı tahmin ettiğinizden çok daha fazla mutlu edebilir. saatiniyarat.com olarak biz sevgiliniz için orjinal ve kullanışlı bir hediye sunuyoruz. Üstelik sadece size özel olan bu saati 24 saat içinde üretip kargoya veriyoruz.
Farklı bir sevgililer günü hediyesi

Farklı Bir Sevgililer Günü Hediyesi


Her sene sevgililer gününde, sevgilinize hediye alırsınız. Ve bu hediye alma işlemi her geçen yıl bir öncekinden daha zor bir hal alır. Çünkü aynı tarz bir hediye almak istemezseniz.

Şimdi lütfen yan tarafdaki görsele bakınız. Sevgilinizle beraber olduğunuz en güzel fotoğraflardan birini, saat tasarım ekranındaki beğendiğiniz saatlerden birinin içine yerleştirin. O günün tarihi veya aranızdaki özel bir sözü saat içine de yazabilirsiniz. İşte bu kadar. Mükemmel bir hediye tasarlamış oldunuz. Sadece ikinizin resmi olan bir kol saati. Sevgiliniz her saate baktığında aklında hep siz olacaksınız.

Sevginizi gösterebileceğiniz en önemli fırsatlardan biri olan sevgililer gününde artık onu mutlu etmek çok kolay. Ona özel bir hediye tasarlayarak bu günü daha da anlamlı kılabilirsiniz. Hatta yıl boyunca saate her baktığında sizi göreceğini düşünün. Çok özel bir hediye değil mi? Üstelik eğlenceli tasarım arayüzümüz sayesinde kendi saatinizi tasarlamak burada çok kolay.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi


14 Şubat Sevgililer Günü için bir başka hediye alternatifini yandaki görselde tasarlamaya çalıştık. Bu kez yine ikinizi fotoğrafı var. En yakın arkadaşınızın düğününde veya nişanında ikinizin de çok şık göründüğü bir fotoğraf. Bu şekilde bir fotoğrafı zevkinizle örtüşen bir saat modelimizin içine ekleyebilirsiniz. Biz sade bir tasarım olsun diye tercih etmedik ama siz saat rengine uygun gösterge de seçebilirsiniz.

Sonuç: Sevgiliniz şaşırtacak benzersiz özel tasarım kol saati. En başta demiştik ya bir hediyenin etkili olması için pahalı olması gerekmez... İşte size bu mottoyu destekleyen bir sevgililer günü hediye tasarım fikri. Karşınızdaki insan bu hediyeyi görür görmez şaşkınlığını gizleyemeyecek. Siz de dakilalar içinde ona özel bir hediye yapmak için tıklayınız. Sevgiliniz bu hediyeye bayılacak! Yıllar boyu hep sevgilinizin kolunda kalacaksınız, hiç unutulmayacaksınız.