Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi verirken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktaları vardır. Aldığınız hediyenin pahalı olması her zaman sevgilinizi mutlu etmeye yetmez. Ona emek vermelisiniz. Sevgilinizi doğum gününde mutlu etmenin yolu ona orjinal bir doğum günü hediyesi vermekten geçer.


Sevgiliniz, vereceğiniz hediyeyi ellerine alır almaz şaşırmalıdır. saatiniyarat.com'da ise dakikalar içinde kendi kol saatinizi tasarlayabiliyorsunuz. Mutlaka sevgilinizin çok sevdiği bir tasarım vardır. Ve ya ilk dışarı çıktığınız bir fotoğraf bilgisayarınızda mevcuttur. İşte bu fotoğrafı bir kol saati içine içine yükleyebiliriniz. Hatta tasarladığınız saat içine iki satır yazı da yazabilirsiniz.


Sonuç; sevgiliye doğum günü hediyesi olarak dünyada eşi benzeri olmayan bir kol saati. İçinde sadece ikinizin bir resmi var. Bu dünya üzerinde sadece bir adet olan hediyeyi aldığında sevgilinizin yüz ifadesini düşünebiliyor musunuz?

Saat Tasarla
19 TL'den başlayan fiyarlar. Aynı Gün Kargo!

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Tasarım Fikri

Sevgilinizle ilk tatilinizi gözünüzde canlandırın. Elbette sadece ikinizin olduğu onlarca fotoğraf vardır. Bu fotoğraflar arasında en güzellerinden bir kaç tanesini seçin. Saat tasarım arayüzünden istediğiniz kadar deneme de yapabilirsiniz. Seçtiğiniz saate en uygun fotoğrafı yerleştirdikten sonra saat içine o günün tarihini yazın. Yandaki örnekte biz koymadık ama dilerseniz saatin içine gösterge de ekleyebilirsiniz...


Ve Sonuç... Tebrikler! Bir eşi benzeri daha olmayan, sevgiliye verilebilecek en orjinal doğum günü hediyesini tasarladınız. Tamamen sizin eseriniz!

Her sabah sizinle uyansın

Sevdiğiniz insanın her zaman sizinle uyanmasına ne dersiniz? Birlikte olan en güzel fotoğraflardan bir tanesini seçip, bilgisayarınızda çalar saatlerimizden birisinin içine yüklüyorsunuz. Beğendiğiniz bir de gösterge seçip işi bitiriyorsunuz. Örnekte gözükmüyor ama dilerseniz saat içine dilediğiniz bir yazı da ekleyebilirsiniz.


Çok farklı! Sevdiğiniz insan her sabah uyandığında ilk sizi görecek!


Başka Kimlere Doğum Günü Hediyesi?

Kime doğum günü hediyesi vermek isterseniz, o kişiye özel farklı önerilerimiz var. Her kişiye özel saat modellerimiz üzerinde istediğiniz tasarımı yaparak, ona en uygun doğum günü hediyesini kendinizi yapabileceksiniz. Annenize, babanıza, eşinize, kardeşinize ve ofisteki iş arkadaşlarınıza özel hediyeler hazırlayabileceksiniz. Siz nasıl isterseniz hediyeniz öyle olacak. Tasarımı tamamen size ait olacak. Unutmayın, burada her şey sizin eseriniz!

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi İçin Hazır Seçenekler

Eğer hemen birşeyler almaya ihtiyacınız var ise ve çok hızlı kargolama istiyorsanız, aşağıdaki sizin için özel olarak seçitiğimiz seçeneklere göz atabilirsiniz. Sevgilinizin tarzına göre onlarca tasarım saat markalarımız altında mevcuttur.