Giriş Yap

Sevgiliye Hediye?

sevgiliye hediye

Sevgiliye Hediyeler

Sevgiliye hediye almak kadar, ona doğru bir hediye almak da önemlidir. Çünkü çok ince bir noktada hediye seçimi yapıyorsunuz. Alacağınız hediye bazı şeyleri düzeltebilir. Veya aranız iyiyken ilişkinizi bozabilir. İşte bu ince noktada biz devreye giriyoruz. Sevgilinize belki ömrü hayatında hiç almadığı, tamamen kişiselleştirilmiş bir kol saati hediye etmeye ne derseniz?

İçine onunla birlikte en güzel fotoğrafınızı yerleştirin, yazınızı yazın... İşte bu kadar. Bir kaç dakika içinde onu çok mutlu edecek bir hediye karşınızda...

Sevgiliye Hediye Tasarım Fikri

Sevgiliye Hediye Tasarım Fikri


Sevgilinize hediye edeceğiniz saat içinde nasıl bir fotoğraf olsun? Mesela şöyle düşünelim, ortak bir arkadaşınızın düğününe gittiniz. Ve orada çekilen, ikinizin de çok şık olduğu bir fotoğrafı alıp, saat tasarım sayfamızdan kol saatinin içine yerleştirin. Sevgilinizin tarzına göre göstergelerden bir adet seçin. Biz yandaki örnekte yazmadık ama siz saat içine yazı da yazabilirsiniz.

Böylelikle size sadece size ve sevgilinize özel saat hazır.

Böyle bir hediyeyi sevgilinizin ilk aldığı anı hayal edebiliyor musunuz? Bize göre onu dünyanın en mutlu insanı yapacaksınız!

Sevgiliye Farklı Bir Hediye

Farklı Bir Hediye Alternatifi


Peki... Şöyle bir fikrimiz var. Sevgilinizin her zaman uyandığında mutlu bir aile fotoğrafını görmesine ne dersiniz? En fazla dişlerinizin gözüktüğü bir fotoğrafı seçip, tasarım arayüzümüzde bir çalar saatin içine yüklüyorsunuz. Fotoğrafa en çok yakışan bir gösterge seçip, tasarım işini bitiriyorsunuz. Yandaki resimde olmamasına rağmen, dilersen saat içine yazı da yazabilirsiniz.

İşte bitti! Sevgiliniz her sabah artık sizinle uyanacak!

Karşınızdaki insan gerçekten mutlu etmek bazen çok kolay! Saatiniyarat.com'da bunu elde etmek sadece bir kaç tık ötede...