Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni Yıl Hediyeleri

Geçen bütün bir yılın ve gelecek yepyeni bir yılın habercisi yılbaşına yaklaşıyoruz. Geçmiş ve gelecek bu birlikteliğini kol saatinize taşımaya ne dersiniz? Zaman ileriyle doğru akmakta, güzel anılar ve deneyimler ise bu akışı biraz da olsa yavaşlatan şeyler. Buradan yola çıkarak geçmişten geleceğe taşımak istediğiniz bir ânınızı saatinize taşıyabilme imkanı sunan SaatiniYarat, yeni yıl hediyeleri seçenekleriyle de hediye bulma arayışına son veriyor.
Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir duygu. Hiç yanından ayırmayacağı yeni yıla özel bir hediye verme şansı da bu paylaşıma katkı sağlayacaktır.

Saat Tasarla
19 TL'den başlayan fiyarlar. Aynı Gün Kargo!

Yeni Yıl Hediyesi Tasarlarken

Lapa lapa kar yağıyor ve her yer bembeyaz. Sade, tertemiz, saf. Bu sadelik ve saflığı tasarımınıza aktarabilirsiniz. Fotoğrafınıza veya sizi anlattığını düşündüğünüz bir görsele kar taneleri ekleyip tasarıma yakışır bir gösterge yerleştirip sadece size özel bir saate sahip olabilirsiniz.

Biz bu örnekte sadelikten ödün vermedik ancak siz hediyenizi tasarlarken ufak bir not da ekleyebilirsiniz saatinize. Böylelikle yeni yıl hediyelerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Her yeni yıl, yeni bir başlangıç

Evet bu daha başlangıç! Farzedelim ki bu sevgilinizle ilk geçireceğiniz yılbaşı. O zaman yandaki görseldeki tasarım tam size göre olabilir. Tasarım arayüzünden saat içine 2 satır yazı yazabilirsiniz. Üstelik yazının fontonundan renk tonuna kadar tam istediğiniz gibi bir saat oluşturabilirsiniz.

Üzerine bir sade gösterge koydunuz mu işte sadece size ve sevgilinize özel bir tasarım karşınızda. Saatiniyarat.com'da bunun gibi sayısız değişik fikirde yeni yıl hediyeleri tasarlayabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. 24 saat içinde de tasarladığınız saat elinizde olur!


Hazır Yılbaşı Hediyesi Seçenekleri

Sizin için yeni yıl hediyesi konseptli bir kaç tasarım hazırladık. Daha fazlası için aşağıdaki örneklere bakabilirsiniz.